Окт
10

Апаратура АРС-64

Апаратура АРС-64 призначена для забезпечення телефонного зв’язку і телемеханіки у розподільних мережах 6-10-35 кВ. По своїй конструкції вона проста, але вже давно застаріла.

Стійка, яку видно на фотографіях, була випущена ще в 1974 р. На даний момент вона використовується тільки для телесигналізації, та й то задіяний лише один канал.

По-простому напишу принцип дії. Якщо на підстанції є аварія, то на контролюємому пункті (КП) формується сигнал – меандр, який через конденсатор зв’язку передається по лінії електропередач 35 кВ на стойку диспетчерського пункту (ДП)(зображений на фото). На апаратурі ДП цей сигнал фільтрується, виділяється, підсилюється і періодично замикає і розмикає реле (яке видно над лампочками). В момент, коли на реле немає напруги, замикається коло звукової сигналізації, диспетчер чує дзвінок і приймає рішення, що робити. За бажанням звук можна виключити, але
лампочка при цьому все рівно буде мигати, нагадуючи про аварію.

На фотографії справа видно лампочку, що світиться – це працює один канал. Інші 2 канали не задіяні.

АРС-64

По середині стойки видно блок з релюшками, закритих оргсклом. Це блок автоматики, призначений суто для телефонного зв’язку. В ньому для з’єднання абонентів використовується кроковий шукач.

апаратура АРС-64

АРС-64 шильдик фото

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер Оцініть статтю, будь-ласка
Loading...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Радіо ГРАД ЛЕВА