Янв
24

Будова міліамперметра М1730А

Будова міліамперметра М1730АМіліамперметр М1730А всередині має трохи не звичний і цікавий механізм. У ньому, на відміну від стрілочних приладів, значення струму показує промінь – це потрібно для більш точних вимірювань. “Головка” (чи як її ще назвати?), так само як і стрілочні міліамперметри, має магнітоелектричну систему. Але до рухомого механізму закріплене дзеркальце, яке відбиває промінь. Далі цей промінь іде на екран, з якого ми знімаємо показники.

Можливо ви помітили, що шкала даного приладу має значення кА (кілоампери). Це тому, що раніше він стояв на підстанції і міряв такі великі струми (звісно, спочатку струм понижається трансформатором струму, а потім подається, куди треба). Аналогічно можна поміряти напругу.

В описаних випадках міліамперметр М1730А виступає в ролі індикатора, розрахованого на струм 5 мА (максимальний показник на шкалі). Шкалу можна поставити яку вам треба, не обов’язково, щоб це були електричні величини. Наприклад, використовуючи перетворювачі, можна вимірювати тиск.

В наш час міліамперметри М1730А вже не виготовляють (хоча на складах можна купити). На зміну їм прийшли сучасні прилади, нашпиговані електронікою (наприклад, Ф0303.1). Використання мікроконтролерів, робить їх більш функціональним. Єдине, що залишилося спільне – це габарити лицьової сторони, спеціально для того, щоб можна було з легкість зробити заміну.

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер Оцініть статтю, будь-ласка
Loading...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

Прокомментировать

Читайте

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:
””


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~