Май
26

Чи справді молочні продукти є корисними?

Author admin    Category Різне     Tags

34:20 Сметану і “Сметанку” дуже легко визначити простим тестом із йодом. За рахунок крохмалю та інших стабілізаторів, які є у сметанковому продукті, вона просто посиніє. А сметана буде лишати природній колір йоду.

35:10 Зараз перевіримо чи справжню сметану купили. Для цього потрібна гаряча вода. Наливаємо окріп у три склянки. У центральній склянці розчиняємо 10% сметану. У першу склянку кладемо сметанний продукт. А в третю справжню сметану. Розмішуємо і чекаємо кілька хвилин. Що більше білка згортається, то молчніша сметана… А ось це – якась хімічна домішка, яка пофарбувала воду…

Життя без обману. Перевірка сметани

Різниця молочних і молоковмісних продуктів

38:35 Яке морозиво купувати:

Морозиво

Сметана

Йогурт

43:50 Як визначити правильно масло, яке краще, яке гірше?

82 % і вище, але не нижче. Це поширена помилка. Висока жирність масла не свідчить про його справжність. Тому що масло можна підміняти рослинними жирами і навіть тваринними жирами такі, як смалець.

Масло

Про твердий сир

45:00 Ви знаєте що таке консервант “селітра калієва” (калій азотнокислий)? Селітра це добриво, яке крім того всього ще й добре горить. Цей папір ми обробили селітрою (і доторкнулися жаринкою):

Е252 селітра

45:45 Для чого в сир добавлять селітру? Тому що вона гальмує процеси бродіння. Можна зробити сир без калійної селітри, але тоді виробник має бути на 101% упевнений у якості свого молока і чистоті виробництва.

Твердий сирТак зріє “правильний сир”, він починає засихати по краєчках. Якщо (колір) сир(у) по всій структурі однаковий, то в нього додають прискорювачі дозрівання.

Сир твердий

51:55 Є неприємна новина – це медичний тест. Декому зовсім не можна пити молока, лише кисломолочні продукти. Не сприйняття лактози – це явище дуже поширене. Від нього страждає близько 70% дорослого населення планети.

58:40 Ці торгові марки відправили на експертизу (2016 р.):

Торгові марки

Далі результати.

Масло “Клуб сиру” не купляти.

1:02:05 Хороші виробники молока.

У відео можуть бути ще деякі цікаві моменти, але це я собі записував.

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер Оцініть статтю, будь-ласка
Загрузка...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~