Окт
20

Фен «Русалка-2М» 350 Вт, 220 В

Такий фен разом із цілою купою всяких деталей і мотлоху мені дав директор:

Фен «Русалка-2М» 350 Вт, 220 В

А це я його вже розібрав:

Розібраний фен

Далі мені не було що робити і я намалював до нього схему:

схема фена

Розглянемо роботу фена моделі «Русалка-2М» 350 Вт, 220 В.

При подачі напруги, спіраль фена нагрівається. Через неї проходить струм, що зумовлює падіння напруги на кожній ділянці спіралі. До однієї з таких ділянок підключений мотор з вентилятором.

Падіння напруги на моторі у двох режимах різний і приблизно складає 17 В для першого режиму роботи і 26 В – для другого. Це зумовлено тим, що у першому режимі спіраль включена повністю і через неї проходить струм менший, ніж у другому режимі, де включено половина спіралі.

Щоб захистити фен від перегрівання, поздовж нагрівального елементу стоїть біметалічна пластина, яка спрацьовує при підвищеній температурі. Пластина і спіраль розміщенні, на каркасі зробленого зі слюди. У слюду вмонтовані необхідні кріплення. У фені стоїть двигун постійного струму. Для перетворення змінного струму в постійний, безпосередньо на моторі запаяний діодний міст (побудований на діодах КД208А), і також стоїть фільтруючий конденсатор 0,33 мкФ.

Увага! При включенні розібраного фена, мотор може зробити ривок або зачепитися лопатями і покотитися. Тому будьте обережні, дотримуйтеся правил техніки безпеки.

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер (голосів: 2, в середньому: 5.00 из 5)
Загрузка...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

1 комментарий к записи “Фен «Русалка-2М» 350 Вт, 220 В”

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~