Апр
4

Куди подіти стару радіотехніку?

Нарешті домашня техніка почала потрохи оновлюватися: новий телевізор, музичний центр, холодильник… Все це добре, але разом з цим почала появлятися інша проблема – куди подіти стару техніку? Спочатку вона стоїть вдома і просто припадає пилом. Все ж таки служила вірою і правдою багато років і може ще пригодиться в хазяйстві. Інший варіант – можна комусь віддати. Кому? Нема дурних, всі так само купляють собі нову техніку, тим більше вона з кожним роком дешевшає.

Добре, коли ваше “добро” ще робоче і його можна десь завезти десь на дачу чи на роботу, щоб там доживало свої дні. А мені пропонували взагалі якісь зламки, казали “на деталі, може пригодиться”. Було таке, що й давали цілу торбу “скарбів”, нажитих роками. Я пробував весь той мотлох реалізувати і знаю, який це жах! Забирає безліч часу, а чи воно того варте? Буває, попадаються нормальні речі, тільки попробуй вгадай, що справді цінується, а що лише має ціну і насправді нікому не потрібне.

Подіти стару техніку можна:

Продати. За прилавком стояти не обов’язково, потрібно розмістити оголошення і трохи почекати, поки до вас подзвонять чи напишуть. Думаю, вас не залишать без уваги, так що не переживайте. Через скільки часу звернуться – це інше питання, бувають різні випадки, може відразу, може через місяць-другий… Є любителі старих речей!

Тільки що глянув у свій акаунт Аукро, то зробив 37 продаж, хоча насправді їх більше. Що я такого напродавав – вже й не пам’ятаю. Але жити стало легше, вже нема такого завалу, який був раніше.

Віддати – також популярний спосіб. Мені вже не раз давали і пропонували стару радіотехніку, “на тобі небоже, що мені не гоже” :) В мене такий метод мало практикувався, але позитивні результати є. Люди не завжди охоче беруть, те що ви даєте, а можуть взагалі не взяти, тому не переживайте. Якщо не знаєте кому віддати, так само можна зробити оголошення, можливо, комусь такі речі потрібні.

Викинути – це найпростіше, що можна зробити. Але якщо всі так будуть робити, то з часом прийдеться жити в смітті. Уявіть, що кожна сім’я вашого містечка викине по одному телевізору і холодильнику. Потім додайте туди мобілки, акумулятори яких треба обов’язково утилізувати.

Також треба зазначити, що в радіотехніці, особливо радянській, використовують дорогоцінні метали. В більшості випадків їх не багато, але мені пощастило “видобути” з радіоприймача “Ленинград-010-стерео” золота на 7$, воно там є!

***

Для кращих продаж рекомендується робити фотографії. Якщо деталь невеличка, то часто її фотографії виходять розмитими. Це може бути пов’язано з тим, що фотоапарат був занадто наближений до деталі. Щоб цього не сталося, треба об’єктив фотокамери віддалити на фокусну відстань (наприклад, 0.5 м), а потім на зробленому знімку обрізати зайві частини (для цього достатньо навіть програми Paint). Після такої простої процедури деталь буде мати більші розміри і більш чіткий вигляд.

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер (голосів: 2, в середньому: 4.50 из 5)
Загрузка...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

3 коммент. к записи “Куди подіти стару радіотехніку?”

 • Виктор 11/04/2012 - 4:45

  Спасибо автору. Пихает нас изувчать украинский язык. Благодяря Google-переводчику выяснил, что это по-украински будет вот так:

  Спасибо автору. Пхає нас ізувчать українську мову.

  • Олег 30/04/2012 - 22:40

   Нікого я не пхаю, це моя рідна мова. Не подобається, не читай!

 • ігор 02/05/2012 - 12:20

  Згідний з адміном. Ти м.дак конч.ний

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~