Март
20

Моя новенька Nokia 1280

Author admin    Category Різне     Tags

Nokia 1280Після того “нещасного” випадку, що недавно стався із моїм старим телефоном, прийшлося купляти новий. Зайвих грошей в мене не було, тому зупинив свій вибір на Nokia 1280. Ця модель зараз дуже поширена, до такого висновку я дійшов, коли побачив її в продажі в третьому магазині поспіль. Ціна також однакова: 229 грн.

Любителям ще більшої халяви: купляйте через Інтернет, тоді ціна буде на 30 грн. менша. Або ж взагалі, замовляйте з Китаю, наприклад, на цьому сайті http://www.aliexpress.com/ - там ціни ще нижчі. Попитайте в знайомих, чи треба їм такий телефон, візьміть дрібний опт і продайте. Будете мати живі гроші, а сподобається, то ще й бізнесом займетеся :)

Є ще дешевші телефони. Наприклад, у “Фокстроті” бачив Fly 103 по ціні десь 170 грн (акція). Але коли почитав відгуки від людей, що це “чудо техніки” самостійно відсилає СМС на платні номера і з рахунку діваються гроші, не захотів ризикувати. Хоча… можна було б і спробувати, все ж таки гарантія якась повинна бути. Але ну його, надто він хороший на таку ціну. (Приваблює, що він розрахований на 2 SIM-карти)

Тепер вернемося до Nokia 1280. Відгук написаний після користування телефоном трохи більше тижня.

Переваги:

 • Невелика ціна.
 • Є ліхтарик.
 • Акумулятор тримає довго.

Недоліки:

 • Щоб побачити вхідні дзвінки, треба заходити в меню у відповідний розділ. Я звик до того, що достатньо натиснути зелену кнопку і видно всі номера.
 • Погана навігація в меню – щоб дійти до потрібного пункту, треба натискати одну і ту ж клавішу відповідну кількість разів. Наприклад, щоб побачити вищезгадуваний номер вхідного дзвінка треба зробити 5 натискань, а в нормальному телефоні можна було б просто набрати: “Меню” – “3” – “2” (тобто всього 3 натискання).

телефон Nokia 1280

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер Оцініть статтю, будь-ласка
Загрузка...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

5 коммент. к записи “Моя новенька Nokia 1280”

 • Дмитрий 09/04/2013 - 23:03

  не фига там не дешевле цена на него 1000р

 • Олег 02/06/2013 - 10:51

  Робоча конячка, і у воді не тоне, і у вогні не горить :)

 • Гость 23/01/2015 - 0:18

  мені треба від нього екран…

  • admin 30/01/2015 - 16:28

   Не можу дати. Поки що телефон нормально працює

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~