Сен
2

Неполярні електролітичні конденсатори

Блукаючи по інтернет-магазинах радіоелектронних деталей, випадково побачив напис “неполярні електролітичні конденсатори” (привернуло увагу слово “неполярні”). Зразу подумав – це опечатка, проте вирішив перевірити інформацію.  Виявляється неполярний електролітичний конденсатор (електроліт) дуже подібний до класичного полярного електроліта. Проте у них є деякі відмінності.

Неполярний електроліт має розміри в 1,5-2 рази більші від полярного. Можливо тому він такий маловідомий. Більші розміри зумовлені наявністю двох пластин з оксиду алюмінію. У звичайному електролітичному конденсаторі одна пластина виготовлена із алюмінію, друга – із оксиду алюмінію, а між ними знаходиться папір просочений електролітом.

На фотографії видно пластини від електролітичного конденсатора. Я брав пластини однакової довжини і складав їх таку саму кількість раз. Сіріша пластина помітно товща. В неполярному електроліті таких пластин аж дві, через це він більший розмірами.

електролітичний конденсатор

Порада. Якщо ви не знаєте де взяти неполярний електролітичний конденсатор, то можете його зробити самому. Для цього треба 2 полярних електролітичних конденсатори, ємністю в 2 рази більшою від бажаної, і з’єднати їх зустрічно послідовно (плюс до плюса або мінус до мінуса). Все готово!

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер Оцініть статтю, будь-ласка
Загрузка...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~