Март
20

Останній подих телефону LG KP105

KP105В той день було дуже весело. Ми святкували день народження одного колеги і мій телефон раптом почав літати. Спочатку він стукнувся один раз в стіну – розлетівся, потім ще раз стукнувся – знову розлетівся. Після цього вирішили перевірити його працездатність. Коли включили, то я був трохи здивований – дисплей засвітився незвичними для мене кольорами (такі, як на фото). Зразу було смішно, а потім стало трохи досадно, адже це була лише розвага, а він взяв та й поламався…

Ну нічого, свято продовжувалося і потім були ще не менш цікаві події :)

Тепер постараюся написати відгук на телефон LG KP105.

Прослужив він у мене майже 3 роки. Особливих нарікань не було, але були речі, що мені зовсім не подобалися.

Недоліки:

1) Перше враження – телефон-гальмо, працює дуже повільно. Наприклад, щоб перевірити рахунок, набирав USSD-комбінацію і відповідь приходилося чекати більш, ніж 15 секунд!

2) Після включення телефону, перша розмова могла бути без звуку (це не значний недолік, якщо рідко виключаєте живлення). Щоб позбутися такого ефекту, відразу після включення, я робив дзвінок оператору і кидав трубку.

3) Не стандартний аудіо-роз’єм (можливо, я помиляюся). По-ідеї в продажі є нові гарнітури, але я звик, що штекери повинні мати такий вигляд. Після поломки штекера, нову гарнітуру не захотів купляти, бо довго по телефону не розмовляю і мізки не гріються, а ремонт самого штекера був трохи складний, як на мене. Через це закинув всю ту справу в довгий ящик і забувся.

4) Якщо хтось дзвонив, після прийому виклику дуже часто телефон переходив у режим “Утримання виклику”. Причина та сама – гальмо. Натискаєш кнопку – реакція нуль, натискаєш ще раз – виявляється, що це вже другий раз. Абонент на другому кінці проводу не розуміє, в чому справа і кидає трубку. В таких випадках просто не треба спішити. Але оскільки “зелена кнопка”, як на зло стала працювати не стабільно, то це був найбільший мінус в даній моделі.

Переваги:

Дешевий

Загальне враження:

Не дивлячись на те, що недоліків тут написано значно більше, ніж переваг, все ж таки можу поставити телефону LG KP105 оцінку 4 (по 5-бальній системі)

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер Оцініть статтю, будь-ласка
Загрузка...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~