Покупка перехідника USB-LPT. Де краще купити? | Радіоелектроніка
Янв
26

Покупка перехідника USB-LPT. Де краще купити і на що треба звернути увагу?

USB-LPT перехідникВчора зробив трохи не заплановану, і як виявилося згодом, погану покупку. Тема вже не актуальна, але вирішив, що перехідник USB-LPT в хазяйстві пригодиться.

Я вже давненько думав, що в моєму комп’ютері не вистачає LPT-порта, що не зовсім добре. Все ж таки, хоч він і відходить в минуле, але його зручно використовувати в багатьох схемах. Наприклад, якщо робити програматор до мікроконтролерів, то з LPT інтерфейсом все набагато простіше, ніж з USB.

Але купив перехідник зовсім з інших причин.

Один мій знайомий робив собі світломузику і в нього вона не працювала. Схема хоч і простенька, але в чому причина – не ясно. Допомогти я нічим не зміг, тому вирішив трохи потренуватися. Адже пора вже розбиратися в таких речах, а я ще й зеленого поняття не маю. Хіба ж я не спеціаліст? :)

На виборі моделі довго не зациклювався, бо не знаю чим вони гірші чи кращі один від одного, тим більше, що забрав в магазині вже останній перехідник. Тому маємо те, що маємо. Напередодні подивився в Інтернеті на ціни і, не довго думаючи, пішов магазин.

Купив перехідник U-191 по ціні 95 грн. Гарантії на нього не дали, що мене трохи здивувало. Сказали “це простий шнур і на нього немає гарантії, хіба що 14 днів”. Флаг їм в руки

“Граблі” №1

Але вдома мені мелькнула ще одна ідея: глянути, яка ціна на аукро. І був трохи розчарований, бо були вони на порядок нижчі (навіть враховуючи доставку). Деякі моделі взагалі в три рази дешевші! Як я міг забути про цей сайт? Адже сам там продаю і заходжу на нього майже кожен день. Телепень…

“Граблі” №2

Потім виявилося, що LPT порти також не всі одинакові. Це було ще однією не зовсім приємною новиною. Є LPT з 25 виводами роз’єм DB-25 (IEEE 1284-A) і є LPT з 36 виводами Centronics (IEEE 1284-B). Якщо не знаєте який роз’єм вибирати, то не спішіть купляти, проконсультуйтеся з продавцем. З 25 виводами стоять у комп’ютерах. З 36 виводами більше підходить до периферійних пристроїв (наприклад, до принтера).

“Граблі” №3

Перші дві проблеми зовсім пустякові, якщо порівняти їх із найголовнішою проблемою всіх перехідників USB-LPT – це відсутність власне самого LPT порта в чистому вигляді. Простіше кажучи, принтер від купленого перехідника працювати ще буде, а решта ваших цяцьок (програматори, світломузика) – НІ!

На жаль, я поки що слабо розбираюся в таких питаннях, тому раджу прочитати вам це: http://www.kernelchip.ru/pcports/PS010.php

———–

P.S. Не довго думаючи, заніс куплений перехідник назад у магазин “Кіберсало”. Претензій до мене ніяких не було, за що їм і дякую. Єдина заморочка була із поверненням грошей, так як я розраховувався кредиткою. Продавці з такими проблемами не часто стикаються, тому спочатку трохи пометушилися, подзвонили в банк і вже тоді гроші повернулися на мою карту. Якби розплачувався готівкою, то було би трохи простіше. Але нічого, буває… Ось мої чеки:

чек фото

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер Оцініть статтю, будь-ласка
Loading...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

1 комментарий к записи “Покупка перехідника USB-LPT. Де краще купити і на що треба звернути увагу?”

  • Лидия 27/01/2013 - 18:35

    Спасибо за полезную информацию. как раз вовремя.

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Радіо ГРАД ЛЕВА