Сен
6

Про глисти

Author admin    Category Різне     Tags

Виявляється, якщо в мені живуть глисти, то в цьому нема нічого дивного. Фе, яка гидота! Ви ж мене не знаєте. Думаєте, я якийсь глистонос? Ні, такий самий, як ви. Кожна людина може ходити з глистами! Від такої статистики вже не так страшно, то ж люди якось живуть. Але насправді боротися з глистами варто, тому що вони псують наше здоров’я.

Глисти виділяють токсини. Був один випадок, коли в хлопця ставалися раптові приступи гніву і ніхто не знав, в чому причина. Водили до різних лікарів, навіть до психіатра, проте ніхто не міг допомогти. Але якось зробили діагностику на глистів, вони ж гельмінти, і знайшли паразита в мозку! Сидів в гіпоталамусі і під час виділення токсинів були ті самі приступи гніву.

Аналізи, що роблять в лікарнях, малоефективні. Через кал і кров можна виявити лише до 10% видів глистів. До речі, через кров більше видів.

Є 280 видів глистів і щоб їх виявити, треба робити частотно резонансну діагностику гельмінтів.

Чому це важливо? Першоджерело 90% хвороб є паразити, віруси, бактерії, грибки, простіші… Тому треба очищатися. Обов’язково до лікаря звертатися, бо ліки підбираються індивідуально. Потім ще треба робити протипаразитарну терапію, бо дохлі гельмінти також виділяють токсини і треба якось захистити свою печінку чи інші органи.

Що ще цікавого. Від глистів може бути тяга до спиртного, бо вони роблять в організмі бродіння. Якщо личинки попадають в легені, то може бути кашель. Часті простуди. Слабкість. Гельмінти знижують імунітет. Скрегіт зубами уві сні — також їхня справа, вони роблять спазми м’язів щелепи.

Профілактика, щоб не заводилися гельмінти. Більше треба рухатися, тому що тоді рухається лімфосистема (в якій накопичуються токсини). Пити теплу воду (холодну ні). Особиста гігієна: мити руки з милом, мити овочі, фрукти і т.д. Навіть якщо ви очистилися від глистів на 100%, то все рівно треба періодично проходити медогляди. Бо захиститися від них повністю неможливо. Виводити глистів варто всією сім’єю, тому що глисти можуть передаватися через посуду, постіль, рушники і т.д. До речі, на роботі часто бачив як люди п’ють воду з однієї пляшки. Як думаєте, це нормально?

В загальному ви зрозуміли, що треба робити. Тут можуть буди певні неточності (наприклад, в цифрах), бо цю інформацію я чув по радіо і не все встиг записати. Розказував професор Анатолій Доровських. Програма “Бути здоровим” Гельмінти: як виявити і лікувати, ведучі: Олена Григорович Тамара Гусейнова (26 серпня 2018)

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер Оцініть статтю, будь-ласка
Загрузка...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~