Про | Радіоелектроніка

Про

Спочатку планував зробити цей сайт по електроніці і уявляв його таким, щоб він був крутим. Але оскільки цільова аудиторія трохи не та (найбільше читають про Пульт, Дорогоцінні деталі), то сайт, може, буде різношерстним, щоб були додаткові статті, щоб люди могли їх читати і він за рахунок цього міг існувати. Але все ж таки рубрика по електроніці буде мати якийсь пріоритет, мені так цікавіше. Хоча для “опитних” радіолюбителів тут дійсно мало що є цікавого, а деякі статті – це взагалі “вода”. Треба буде якось виділити те, що цікаве. Деякі записи можу робити суто для себе.

Цей сайт був створений на початку вересня 2011 р. Тоді я записався на онлайн курс по заробітку на сайтах “Доход 500-1000$ доступен каждому”. Раніше я мріяв розбиратися в подібних речах, але цікавили більш технічні питання. Наприклад, де зберігаються статті і малюнки і де брати адресу сайту (домен).  Ну то на тому тренінгу такі речі розказали. І менш ніж через місяць в мене вже був готовий сайт, що мене дуже радувало.

Але на тому тренінгу робили більший акцент власне на веденні блогу, написанні статей. І, щоб допустили до наступного уроку, треба було виконати певні завдання (це класно, стимулює працювати). Найважливіше вважалося – написання статей (мінімум 3 чи то 7 публікацій на тиждень). Інакше ніяк. І стаття ніби повинна мати не менше 1500 символів, а ще краще 3000. Веду до того, що багато чого із написаного потім повидаляв. Хоча й зараз є статті, що мені не подобаються, а редагувати не хочеться, бо це забирає час.

Додам, що я не люблю багато писати. І за все це задоволення я не тільки не отримую прибутку, але й маю витрати (на хостинг, домен). Були думки “кинути” цей сайт, але шкода. До того ж у мене тут є деякі пам’ятки, фотки. Так би мовити сайт для душі.

Моя біографія.

Приблизно в кінці 8-го класу пішов на радіотехнічний гурток СЮТ і ходив туди аж до кінця 11-го класу. Теорії там практично не було. За всі роки тільки 2 рази пам’ятаю, що вчитель розказував теорію. Там переважно тупо паяли схеми і головне часто виходило! Не знаю як хто, а я навіть не знав принципу дії транзистора. Дивився на нього, майже як на резистор чи конденсатор.

Це тривало до тих пір, поки в 10-му класі не пішов вчитися на радіомеханіка в МНВК (міжшкільний навчально-виробничий комбінат). От там то був ривок. Як виглядають деталі я прекрасно знав і було дуже цікаво слухати про їхній принцип дії. Схоплював все на льоту.

В мене якийсь тривалий час було застрягання на дурницях-схемах, єдиним плюсом було те, що досить непогано розбирався, як вони працюють. Мене більше цікавлять всякі цікавинки, такі як нестандартні включення деталей, взаємозвязок електроніки з людиною і вплив на неї, дослідження паранормальних явищ (наприклад, аура порваного листочка на вигляд буде мати форму цілого листочка), конструювання схем, яких немає в продажі, але які цікаві самі по собі. На жаль, на все це треба мати час, гроші і найголовніше бажання. А для проживання треба шукати більш “практичну” роботу.

Якось на роботі треба було заповняти анкету, а там є графа “Мотивація”. Ото я після того довго думав і придумав.

Мотивація – нічого не робити, отримувати за це гроші, щоб можна було робити те, що хочеться. :)

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Радіо ГРАД ЛЕВА