Июль
15

Ремонт дискового телефонного апарату

Ремонт телефона

Такое устройство, как телефон, имеет слишком много недостатков, чтобы рассматривать его как средство связи. Поэтому считаю, что данное изобретение не имеет никакой ценности (из обсуждений в компании Western Union в 1876 г.)

***

Ремонт дискового телефону (телефонного апарату) в основному зводиться до усунення механічних пошкоджень. Такі пошкодження не завжди видно відразу, тому рекомендую перевіряти телефонний апарат приблизно в такій послідовності.

Спочатку, не розбираючи апарату, ворушимо з’єднувальні шнури. Якщо в навушнику чути якісь зміни, то стараємося уточнити місце знаходження дефекту. Найчастіше провід перегинається біля корпусу (на фотографії ці місця позначені голубими цятками).

Ремонт дискового телефона

При ремонті шнура, краще його не паяти, а зробити хорошу скрутку, ще краще зажим. В першу чергу це стосується проводів, які йдуть до трубки, тому що там провідники дуже тонкі і м’які. І на місці спаювання вони можуть просто відірватися.

Якщо під рукою є тестер, то можна заміряти опір провідників. Він може бути декілька (десятків) ом. Якщо опір одного провода помітно відрізняється від іншого – то варто вжити необхідних заходів.

Дуже часто дефект може ховатися в затискачах на кінчиках провідників. В такому випадку накінечники достатньо притиснути плоскогубцями.

Ремонт шнура телефона

Наступний етап – чистка контактів номеронабирача і важільного перемикача:

  • їх можна спочатку протерти спиртом, а потім сукном насухо (щоб не залишалося розводів);
  • другий спосіб – взяти звичайну гумку для стирання олівців і відрізати шматочок товщиною 1-2 мм. Тоді нею посовати по контактах, поки не зникне чорний окисел.

номеронабирач

Під час чищення контактів, пластини краще сильно не гнути, бо буде важко відновити їхній попередній стан.

Якщо чути характерний скрип в телефонній трубці, то причиною може бути вугільний мікрофон чи “плаваючий” опір провідників (коли ворушити шнуром, то опір провідників постійно міняється). Треба замінити вугільний мікрофон або відремонтувати шнури.

Можуть бути інші несправності, але ці проявляються найчастіше. Я, коли роблю ремонт дискового телефону, майже завжди виконую вище перераховані кроки і в більшості випадків вони мені допомагають.

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер Оцініть статтю, будь-ласка
Загрузка...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~