Май
12

Що можна продати на радіобазарі

Мій похід по Львові почався з радіобазару, він якраз знаходиться біля АС-2, тому при потребі і нагоді я його не оминаю. Цього разу нічого не купив, а навпаки вторгував аж 32 грн. Багато радіодеталей із собою не брав, щоб потім не прийшлося носитися. Хоча згодом таки прийшлося їх носити, пошкодував викинути.

Що я продав

– Позолочені мікросхеми і транзистори. Їх було мало, декілька штук, але толку з них найбільше. Дали за них 25 грн.

– Змінний резистор СП3-33-22 забрали за 5 грн. – рівно за стільки я його колись купляв (до генератора), тільки він не підійшов. (Заніс резистор до того самого продавця, в якого купляв)

– Змінні резистори радянських часів (нові). Один з них 1-ватний, з вимикачем; другий – дротяний, номінал затертий. Продавець трохи носом покрутив і дав 2 грн.

Решта сміття нікому не треба. Сюди ввійшли поламана мобілка LG KP105 разом із зарядним (надто дешева), новенькі раритетні діоди Д226 і резистори МЛТ-0,5 різних номіналів в невеличких кількостях. На резистори МЛТ-0,5 навіть не хотіли дивитися. Один продавець розказує, що коштують вони по копійці, не дивлячись на те, що продають їх по нормальній ціні. Але купляти їх ніхто не хоче, так що це мотлох. Порадив їх викинути або залишити вдома, щоб далі перекидалися (може колись пригодиться).

Далі було свято… :)

Після базару було заплановано йти на зустріч випускників. Часу було ще багато, тому поїхав у центр міста. Якраз сьогодні, 11 травня, святкували день Львова і там було на що подивитися. Але найбільше мене обрадувало, коли виграв білет на повітряну кулю. Хоча піднімалися і не високо, але було класно! Подивився з висоти, що робиться знизу – пейзаж цікавий.

Куля літала біля пам’ятника Івана Франка:

вигляд зверху

повітряна куля

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер Оцініть статтю, будь-ласка
Загрузка...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~