Янв
30

Що робити, коли мигає лампочка

Author admin    Category Побут     Tags

Що робити, коли мигає лампочка при вимкненому вимикачі. Лампочка може бути світлодіодна або “економка”. Є декілька способів, щоб поборотися з таким дефектом. Розглянемо найпростіші, де не треба робити зміни в проводці.

Перший спосіб.

Якщо вимикач має підсвітку, то замінити його на звичайний (без підсвітки). Або ж розібрати самий вимикач і від’єднати “неонку”. Тільки це не завжди допомагає, бо лампочки можуть спалахувати і від “неправильної” проводки. Так що цей спосіб можна відкинути.

Другий спосіб

полягає в тому, що якщо світильник має декілька патронів, то можна в один із них вкрутити звичайну лампочку любої потужності, яка подобається. Вигляд вже буде трохи не такий, але це дуже надійний спосіб.

Інші два способи дехто відносить до пожежонебезпечних, бо там треба під’єднувати резистор або конденсатор. Хоча особисто я там нічого страшного не бачу.
Підключається резистор або конденсатор паралельно лампочці. Під’єднувати їх можна в середині світильника або в розподільчій коробці.

Якщо мигає лампочка

Третій спосіб

це підключити резистор опором 200 кОм і потужністю не менше 0,5 Вт. Можна брати і 500 кОм, тільки треба вже дивитися чи не буде моргати лампочка. Я думаю 200 кОм буде нормально – і лампочка перестане спалахувати, і резистор не буде грітися. Для проби брав навіть 100 кОм, 0,5 Вт, то резистор був ледь теплий — це нормально.

Четвертий спосіб

підключити конденсатор. Конденсатор треба брати від 10 до 100 нФ, але напругою не менше 450 В. 400 В — це вже крайня межа. Бо якщо в розетці 220 В, то конденсатор заряджається до амплітудної напруги 311 В. І ще недолік такого способу: конденсатор від перенапруги (в аварійній ситуації) може пробитися і зробити коротке замикання. Так що бажано разом з конденсатором ставити запобіжник.

От так розглянули чотири способи. Який вам більше подобається, той і вибирайте.

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер (голосів: 2, в середньому: 3.00 из 5)
Загрузка...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~