Март
1

Шукач пошкоджень “Универсал-911М”

Универсал-911М

Шукачі пошкоджень також виходять з ладу :)

Зліва на фотографії видно тумблер на вимкнення живлення – це я його так “модернізував”. Насправді там мало стояти гніздо, призначене для включення одночасно живлення і навушників. До речі, треба дивитися, щоб штекер був у хорошому стані, бо напруга живлення може піти на навушники і вивести прилад з ладу (читайте про це на форумі, посилання в кінці статті)

При поломці шукача пошкоджень “Универсал-911М” (слабий сигнал або взагалі його відсутність) зверніть увагу на цілісність провідників, магнітної антени і т.п.

Здавалося б, чого провідники мають рватися? Але насправді таке буває. Також від ударів може розбитися феритове осердя в магнітній антені. 

Универсал-911М

Нижче на фотографії видно розібрану антену – ферит в ній не оригінальний (взятий зовсім з іншої моделі шукача) і зовні має помітні відмінності. Проте на роботу пристрою це не впливає. Тому, якщо у вас буде потреба, то можете поекспериментувати.

магнітна антена

Ще один дефект – обрив загального проводу якраз біля самісінького роз’єму. В результаті сигнал був майже відсутній, антена “ловила” тільки електричну складову. Побачив обрив з другого разу, надто акуратно все зроблено. Щоб вам так само не прийшлося по два рази розбирати, можете трохи поворушити провідники:

обрив провода

Що всередині:

Универсал-911М

Универсал-911М

Универсал-911М

Обговорення цього пристрою можна почитати тут: http://forum.cxem.net/index.php?showtopic=121822&hl=

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер Оцініть статтю, будь-ласка
Загрузка...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~