Апр
10

Як перегорів провід після підтоплення

перегорів провідЦього року весна всіх здивувала. Вже майже середина квітня, а сніг тільки от-от почав розтавати. Минулого тижня він ще ліпив повним ходом, потім впереміш із дощем і саме тоді до моєї спальні проникла весна. Зі стелі почав капати дощ, стіни намокнули, а в кімнаті почала відчуватися волога. За одну ніч назбирав 10 літрів води! Але це все таке…

Якось вночі просинаюся, не знати від чого: чи то щось приснилося, а може подумав, що пора вставати на роботу. І дивлюся, а на стіні щось поблимує. Я здогадався, в чому справа, бо в розетці, що йшла звідти, ще раніше пропала напруга. Але мені стало цікаво. Прикол полягав в тому, що іскри було видно через гіпс. Такий собі “світлячок” заліз у стіну. Ясно, що серед ночі в мене не було бажання там лазити, тому пішов далі спати. Думав, до ранку просохне. Ага, не тут то було! Я його спеціально не хотів трогати, а воно там іскрило ще 3 дня, аж поки мені не захотілося його розколупати.

Як перегорів провід

Зняв те видовище на відео, якщо цікаво, можете глянути

Нічого дивного в тому нема, що провід перегорів, адже на нього попала вода і за рахунок електролізу алюміній перегнив. До речі, розетка була без навантаження і іскрило не на скрутці, а якось посеред проводу. Так що явище трохи цікаве. На стіни не дивіться, що страшні – це ремонт недороблений.

І ще, там не вистачає розподільчої коробки, бо зразу думали, що ніхто туди лазити не буде (спуск іде тільки на одну розетку). Але вийшло все навпаки! Якби була коробка, то такого може не сталося б.

Надіюся, ви все правильно зрозуміли і у вас подібних неполадок не буде ;)

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер Оцініть статтю, будь-ласка
Загрузка...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~