Июнь
24

Зарядний пристрій UFO RP-866 (відгуки, параметри, схема)

зарядний пристрій UFO RP-866В цій статті ви знайдете відгуки на зарядний пристрій UFO RP-866, його параметри і принципову електричну схему.

Користуюся цим зарядним вже майже два роки. Особливих нарікань на нього немає, так як модель із найпростіших. Але все ж таки воно мені не подобається. Якби знав, що воно таке, то краще б доплатив ще стільки само і купив би нормальне зарядне. Правда ціна – це також не останній показник якості. Бо купив його десь за 65 грн. (точно не пам’ятаю), а насправді його тоді можна було знайти на 20 грн. дешевше.

Першою кидається в очі захисна кришка. А може вона зовсім не захисна, а просто для красоти? Не знаю навіщо її туди причепили, але вона там тільки теліпається.

Друга незручність – треба пам’ятати скільки часу заряджати конкретний акумулятор. На упаковці написано час зарядки, але людина може забутися вчасно вимкнути або взагалі один той самий акумулятор може бути по різному заряджений. Якщо його недозарядити або перезарядити, то він з часом псується (пристроєм UFO RP-866 можна заряджати тільки Ni-Cd і Ni-Mh акумулятори, для них це правило стосується).

Якщо ви десь побачите написане, що зарядний пристрій UFO RP-866 має якусь автоматику (автоматичне відключення, захист від перегріву, захист від неправильної полярності, визначення несправних акумуляторів, захист від перепадів напруги та ін.), то швидше всього – це брехня. Нічого подібного тут немає. Серед десятків відгуків, які знайшов в Інтернеті, лише один чи два писали про якусь автоматику. Можливо є якісь екземпляри, але коли розібрав своє зарядне то побачив лише декілька деталей: трансформатор, 3 резистора, 2 діода і 2 світлодіода.

зарядний пристрій UFO RP-866

Перечитавши відгуки про UFO RP-866, вирішив їх узагальнити:

Переваги:

Недоліки:

гарний зовнішній вигляд

немає ніякої автоматики

невисока ціна

допомагає угробити акумулятори неповною зарядкою

в комплекті йде два акумулятори АА

для фотоапарата слабенький. Нормально на акумуляторах 2000мА можна зробити до 400 фотографій, а після зарядки RP-866 тільки 50-60 фотографій

заряджає навіть старі акумулятори (деякі автоматичні зарядні пристрої не завжди хочуть таке робити)

повільно заряджає

 ***

Параметри живлення:

Input:

 • AC220/230V 50-60Hz

Output:

 • DC 1,4V 150mA
 • 9V 15mA

Залежність часу заряду акумулятора від його ємності:

зарядка UFO RP-866

Принципова електрична схема: 

електрична схема UFO RP-866

R1, R3 = 8,2 Ом;
R2 = 56 Ом;
Тr1 = 220/6+6

Коли заміряв напругу, то на вторинних обмотках трансформатора було по 6,4В.

Хоча недавно дивився іншу модель, то там була напруга 5,6В. Але обмежувальні резистори мали вже не 8,2 Ом, а 7,6 Ом. Тому струм заряду мало чим відрізняється.

Типові несправності.

Якщо у вашому зарядному пристрої світиться тільки один індикатор, то розберіть корпус і пропаяйте плату в місцях, де є кріплення акумуляторів. Тому що там може бути непомітна тріщина або ж припій відстав від самого кріплення. В такому випадку бажано паяти кислотою чи паяльним жиром (салом).

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер (голосів: 6, в середньому: 4.67 из 5)
Загрузка...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

2 коммент. к записи “Зарядний пристрій UFO RP-866 (відгуки, параметри, схема)”

 • QQ 13/07/2013 - 14:05

  вот здесь кто-то нашел зарядку за 5$ с LCD вольтметра (именно ради вольтметра, хотя вольтметры такие есть за 3$)!
  http://www.mobipower.ru/modules.php?name=News&file=article&sid=506
  http://www.ebay.com/bhp/lcd-universal-charger
  У самого похожее – автовыключает, заряжает при любой полярности.
  Так что устройство в статье очень примитивное.

 • pulya 18/05/2015 - 14:00

  И хотя эта схема составлена корректно,всё же в действительности схема UFO RP-866 не такая.Что касаемо “(пристроєм UFO RP-866 можна заряджати тільки Ni-Cd і Ni-Mh акумулятори, для них це правило стосується)” извините,но это полный бред,можно только “ушатать”.По поводу несоответсвия электросхемы,вполне допускаю,что у меня подделка изделия.
  С уважением к автору статьи

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~