Дек
17

Збільшуємо економію енергозберігаючих ламп

енергозберігаюча лампаЯкщо ви вирішили заощадити трохи електроенергії і зупинили свій вибір на енергозберігаючих лампах, то варто врахувати одну маленьку дрібницю, без якої економії не буде.

Щоб енергозберігаюча лампа працювала тривалий час, її НЕ рекомендують часто вмикати і вимикати. Як показує практика, багато людей скаржаться на те, що економки часто горять (опитайте своїх знайомих і вони скажуть те саме).

Виникають сумніви, чи дійсно є економія? Адже, економлячи електроенергію, ви втрачаєте гроші на покупці ламп, в рази дорожчих від звичайних. Крім того, несправні лампи треба утилізувати і мало хто знає, де це можна зробити.

Важко сказати, чи окупають себе енергозберігаючі лампи при “беспощадному” режимі роботи (частому їх клацанні), але можу в черговий раз дати декілька корисних порад (можливо, ви їх багато раз чули).

1) Енергозберігаючі лампи служитимуть тим довше, чим менше їх вмикати/вимикати. Якщо в кімнаті нікого не буде хвилин 10, то нічого страшного, що економка трохи посвітить без толку.
До речі, після включення вона повинна розігрітися, аби добре світила – так що не варто клацати.

2) Закручуйте лампу у патрон цоколем до низу, щоб тепло від лампи не перегрівало радіодеталі в середині самого цоколя. На фотографії показаний НЕ правильний монтаж.

3) Галогенні лампи також відносять до енергозберігаючих (по відношенню до звичайних ламп розжарення). Їх можна ставити в місцях постійного “клацання”, але обов’язково через регулятор струму. Невеличкий нюанс, галогенки повинні світити на всю потужність, інакше економії не буде.
До переваг галогенних ламп відносять хороший світловий спектр, подібний до сонячного світла.

4) Світлодіодні лампи – клацайте ними, скільки влізе! Нічого їм не станеться. Економлять електроенергію краще, ніж енергозберігаючі. Але так як ними не користувався, то брехати не буду. В плані утилізації вони екологічніші за економки. Єдине, що кусається – ціна.

Дуже поганоПоганоМоже бутиНормальноСупер (голосів: 1, в середньому: 5.00 из 5)
Загрузка...
Сподобалася стаття, натисни кнопку!

Прокомментировать

Останні коментарі

Правила безпечної експлуатації електроустановок

Знайти публікацію по даті

Друзі сайту:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~